Hakkımızda

        DUMANLAR YAPI ENDÜSTRİ MALZEMELERİ Limited Şirketi 1976 yılında İstanbul – Kartal’da kuruldu.

Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, güven ve süreklilik ilkeleri ile geçen bu 44 yıl ve muhtelif sektörlerdeki binlerce firmaya ulaşan portföyümüz, başarılı geçmişimizin önemli bir göstergesidir.

          DUMANLAR olarak ilk kurulduğumuz yıllarda yaygın olan nalburiye imajını ve mantığını, 90’lı yıllarda çağın gerekçelerine uyma vizyonu ile kısa sürede değiştirerek, güçlü ve yenilikçi atılımlarla, yapı ve hırdavat marketi düşüncesini hayata geçirmeye başladık.

          Hizmet kalitesi ve çalışma verimliliğimizi arttırmak amacı ile yaptığımız yeni yatırımlarla 2007 yılı başında 3000 metrekare arazi üzerinde 2400 metrekare kapalı alana sahip olan Gebze – Şekerpınar mağaza ve depomuzu hizmete açtık.

          Dünya ekonomisinin yaşadığı inişli çıkışlı bu süreçte, sektörde yaptığımız tüm yatırımlar yarınlara olan güven ve sürekli gelişme vizyonumuzun en önemli göstergeleridir.

          İnanıyoruz ki, ülkemiz ekonomisi geçmişte yaşadığı dalgalanmalardan aldığı derslerle önümüzdeki yıllarda gelişimini sürdürerek, çağdaşlık ve globalleşme yolunda çok önemli mesafeler katedecektir.

          DUMANLAR olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak, sistem ve teknoloji yatırımlarımızı aynı hızla sürdürerek, sürekli gelişme yönündeki hedef ve arzumuzu korumayı ana felsefemiz olarak kabul edeceğiz.

          Nice güzel ve bereketli yarınlara…

          Saygılarımızla